Selda KOŞAR

       

                           Fizyoterapist, Osteopat

                       Psikonöroimmunolog

 


İstatistikler
Toplam: 240966
Aktif: 1
Bugün: 70
Dün: 154

ANNE-BEBEK

Bütünsel sağlıktı, fonksiyonel tıptı uğraşıp dururken eşimle bir çocuk sahibi olmaya karar vermemizle yepyeni bir pencere açıldı gözlerimin önünde... Bütünsel tıpta hamilelik süreci, doğum ve hayatın ilk iki yılı çok önemlidir, her danışanımızda sorgularız mutlaka. Ama işin içine girip detaylara iyice daldığımda bambaşka bakmaya başladım hayatın ilk zamanlarına.


Bütünsel sağlık üzerine çalıştığımdan beri hep bir sağlık sorunundan muzdarip danışanlarımızın bu süreçlerini sorgulayıp o dönemde yaşadığı olumsuzlukların etkilerini nasıl ortadan kaldıracağımı planlardım e malum hastalıklar bir günde ortaya çıkmıyor ve sebepleri sandığımızdan çok daha derin.


Artık diyorum ki hastalıklar ortaya çıktıktan sonra her şeyi nasıl geri çevirebileceğimi düşünmenin yanı sıra annelere ve anne adaylarına ulaşıp onlara bu dönemlerin önemini anlatırsam yeni neslin daha sağlıklı olabilmesine bir katkım olur, önleyici bir adım atmış olurum. Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip daha sağlıklı bir nesil harika olmaz mı sizce de?


Zaten sosyal medya hesaplarımda elimden geldiğince bu konu üzerinde duruyorum. Gebelik sürecinin, doğumun ve sonrasının önemini anlatan yazılar, haberler paylaşıyorum. Bu sayfada da bu konuya özel bir blog kısmı olsun dedim, umarım okurken hem faydalanır hem keyif alırsınız.

Haber tarihi: 16 / 02 / 2018
Haber Okunma: 1668
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Etiketler: anne bebek bağışıklık sağlık bebek emzirme doğum doğal doğal doğum breastfeeding mother baby natural child birth
Önceki: BESLENME VE DUYGULAR GENLERİN ÇALIŞMASINI DEĞİŞTİRİYOR
Sonraki: BEYİN FELÇLİ (CEREBRAL PALSY) ÇOCUKLARDA KRONİK KABIZLIK VE OSTEOPATİ
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal